RU | UA
Головна  → Барне обладнання  → 

Барні комбайни
  Витривале обладнання для бізнесу. Гарантія 1 рік


  Товаров не найдено

  Купити барний комбайн – отримати максимум універсальності на кухні!

   

   

  Барні комбайни - це   найкомпактніше і найбільш універсальне обладнання для професійного бару, за допомогою якого в лічені хвилини можна приготувати повітряний коктейль, вичавити сік з апельсина, покришити лід і зробити багато іншого, обслужив відразу кілька відвідувачів закладу. Цей тип кухонного електроприладу отримав широку популярність завдяки тому, що він поєднує функції відразу декількох типів обладнання.

   

   

  Комбайни для бару також використовуються в наступних закладах харчової промисловості:

  • кафе;
  • буфети;
  • бістро;
  • столові;
  • ресторани.

   


  Барний комбайн, в залежності від моделі, може включати в себе міксер, блендер, соковижималку, подрібнювач льоду і т.п. Він може використовуватися як в приміщеннях закритого типу (бари, ресторани, бістро), так і на відкритих майданчиках або виїзній торгівлі. Барний комбайн досить компактний при своїх широких функціональних можливостях, легкий, дуже зручний в експлуатації, невибагливий і вимагає мінімум догляду. Такі апарати вельми надійні і розраховані на безперервну роботу протягом 24 годин на добу.

   


  Професійний комбайн для бару – Ваш вірний помічник 24 години на добу!


  Основною відмінністю пива універсальних пристроїв для бару є наявність тієї чи іншої функції, від чого, в свою чергу будуть залежати габаритні розміри пристрою, його споживана потужність, комплектація. Визнаними лідерами по виробництву обладнання такого класу по праву є італійські компанії – Macap, Sirman, Fimar, Dihr. Так як барні комбайни розраховані на цілодобову роботу, то вони виготовляються з нержавіючої сталі високої марки. Деякі виробники в якості матеріалу для виготовлення корпусу використовують легкий алюмінієвий сплав.

   


  В комплектацію таких кухонних процесорів для бару входять чаші для завантаження продуктів, які виготовлені з високоякісного протиударного пластика. Їх об'єм, в залежності від виробника, може бути дуже різним. Як правило, найпоширеніша тара об'ємом 1-1,5 л. Прозорі чаші дуже зручні для обслуговуючого персоналу, так як дозволяють візуально контролювати процеси, які відбуваються всередині них.

   


  Потужність буде залежати від використання тієї чи іншої функції. Наприклад, блендер буде працювати при одній швидкості, соковижималка – абсолютно при іншій. Відповідно, при роботі блендера рівень споживаної потужності буде один, при роботі міксера – інший. Сучасні моделі електричних барних комбайнів мають привабливий зовнішній вигляд, тому, вони стануть прикрасою для будь-якого закладу громадського харчування. У нашому інтернет магазині Ви можете купити барний комбайн з доставкою як до Києва, так і в будь-який інший місто на території України. Гарантія на весь асортимент обладнання становить 12 місяців з дня продажу. Так само ми надаємо сервіс і технічне обслуговування харчового обладнання з виїздом наших фахівців за адресою клієнта. Продаж якісного обладнання для бару - основна місія нашої компанії!  Адреса: м. Полтава, 36008
  вул. Ветеринарна, 22
  Тел. (067) 530-08-82
  (095) 882-02-24

  Юр. адреса: м. Київ, 03148
  вул. Сім'ї Стешенко, 3