RU | UA
Головна  → 

Барне обладнання

 

Обладнання для бару – краща техніка для ресторану, кафе, бару!

 


Повсюдне відкриття закладів громадського харчування в сфері HoReCa – готелів, ресторанів, кафе, барів, бістро і т.д. призвело до зростання ринку барного обладнання. Основною метою роботи нашої компанії є продаж різного професійного кухонного обладнання з доставкою, як до Києва, так і в будь-яке інше місто на території України. Також ми надаємо повний сервіс і технічну підтримку по обслуговуванню обладнання.

 


Ми працюємо з провідними перевізниками України, тому доставка здійснюється в максимально короткі терміни за доступною ціною для клієнта. Від якості обладнання для бару залежить два важливих моменти: комфорт роботи барменів, обслуговуючого персоналу і якісне, швидке обслуговування відвідувачів закладу. Функціональність і висока надійність роботи барного обладнання будуть позитивно позначатися на загальній робочій атмосфері і щодо постійних відвідувачів кафе, суші-бару чи ресторану 

 


Вибираємо якісне барне обладнання!

 


Перед тим як купити обладнання для бару слід визначитися з необхідними видами техніки та тими функціями, якими повинна володіти та чи інша модель обладнання. Будь-яка технічна одиниця повинна працювати швидко, якісно, без різних збоїв і спонтанних відключень. Ми працюємо з провідними постачальниками європейських брендів і вітчизняними заводами виробниками, які несуть повну відповідальність за якість виробленої або реалізованої продукції. &Nbsp; Барне обладнання випускається за всіма міжнародними стандартами і має відповідні сертифікати якості.

 


Більшість корпусних частин і деталей виготовляється з нержавіючої сталі високої якості. З ударостійкого пластику відливаються лицьові панелі, чаші для дозування продукту і інші складові частини корпусів. Одним з головних помилок, яке виникає на етапі вибору барного обладнання, є бажання замінити певний вид професійної техніки його побутовим аналогом. Наприклад, купити соковижималку побутового типу, яка за ціною на порядок нижче професійного аналога. Або купити побутової кухонний міксер нижчої цінової категорії, як правило, така техніка виходить з ладу дуже швидко, адже вона просто не розрахована на щоденне використання та переробку величезної кількості продуктів. Вартість на весь перелік харчового обладнання для бару є рекомендованою заводами виробниками і офіційними дилерами, які є представниками зарубіжних компаній.

 


Основні види обладнання для бару

 


Для охолодження соків і приготування морозива використовуються фрізери, гранітори і сокоохолоджувачі. Корпус у них, як правило, виготовлений їз харчового пластику який не вступає в реакцію з перероблених продуктом. Гранітори дозволяють отримувати снігоподібну масу з різних соків. Даний продукт дуже затребуваний і популярний в спекотну погоду. За допомогою фризерів Ви можете без проблем робити смачне ароматне морозиво прямо на барній стійці, що буде підвищувати рівень обізнаності відвідувачів і тим самим стимулювати до здійснення покупки.  

 


Льодогенератори і льодокришителі будуть Вашими вірними помічниками в створенні кращих коктейлів та прохолодних напоїв! За допомогою заглибних міксерів Ви з легкістю зіб'єте рідину будь-якої консистенції. Кавоварки будуть актуальні для власників невеликого бізнесу в промисловій сфері харчування, а кавомашини підійдуть вже кафетеріям і барам з великим потоком відвідувачів. Фонтани гарячого шоколаду створять неперевершену атмосферу в будь-якому барі, ресторані або кафе. За допомогою соковижималок відвідувачі Вашого закладу завжди будуть пити тільки якісний добре віджатий натуральний сік.  


Адреса: м. Полтава, 36008
вул. Ветеринарна, 22
Тел. (067) 530-08-82
(095) 882-02-24

Юр. адреса: м. Київ, 03148
вул. Сім'ї Стешенко, 3