RU | UA

Витривале обладнання для бізнесу. Гарантія 1 рік

Більше 200 виробників обладнання
Більше 4 000 товарів в каталозі
Більше 3 000 задоволених покупців
Більше 50 сервісних майстрів по Україні
СЕРТИФІКАТИ
НАШІ КЛІЄНТИ

Обладнання для громадського харчування - надійна техніка для ресторанів, кафе та барівІнтернет магазин HotMax – продаж і доставка професійного кухонного обладнання для харчової промисловості, в будь-яке місто України. У нашому каталозі Ви зможете підібрати професійне обладнання для закладів громадського харчування, ресторанів, кафе, піцерій, барів, фаст-фуд кафетеріїв та інших. Ми представляємо різних виробників промислового обладнання, в даний момент каталог складається більш ніж з 70-ти європейських і вітчизняних брендів які завоювали велику популярність в Європі і на просторах СНД.

 

Всі ціни на обладнання для харчової промисловості для професійного використання встановлено на рівні рекомендації від заводів виробників або офіційних дилерів. Нашими постійними клієнтами є як великі торговельні мережі супермаркетів і гіпермаркетів, так і середній та малий бізнес в сфері фаст-фуду і роздрібної торгівлі продуктами харчування. Також ми тісно співпрацюємо з різними державними органами, заводами, науковими лабораторіями та іншими виробництвами.

 

Завдяки роботі з одними з лідерів ринку вантажоперевезень такими як «НоваПошта» та «Delivery» ми можемо забезпечити своєчасну доставку промислового харчового обладнання в цілості й схоронності. Доставка здійснюється не тільки в місто Київ, а й в будь-яке місто на території України. Якщо Вам буде необхідно сервісне обслуговування професійної техніки для барів кафе і ресторанів - ми допоможемо Вам в цьому питанні. Гарантія на весь перелік техніки – 12 місяців з дня продажу.Ваші переваги при роботі з компанією HotMax:

 

  • Якісне обладнання ми привозимо надійне і витривале обладнання для ресторанів, кафе і барів від перевірених брендів Європи, України та інших країн СНД. Вся техніка для харчової промисловості сертифікована і має необхідні супровідні документи.

 

  • Широкий асортимент більше 70-ти брендів представлено в нашому каталозі промислової техніки для закладів харчової промисловості. Великий асортимент обладнання дає можливість підібрати оптимальні варіанти в співвідношенні ціна-якість.;

 

  • Простий и надійний процес оплати оплата проводитися на офіційний розрахунковий рахунок нашого суб'єкта підпріємніцької діяльності. Такоже ми працюємо з платниками ПДВ. Одним з варіантів оплати є розрахунок за обладнання при отриманні на службі кур'єрської служби доставки.

 

  • Надійність і швидкість доставки наша логістична служба прорахує оптимальний варіант доставки купленого обладнання для харчової промисловості виходячи з ціни за перевезення і термінів доставки, ми зацікавлені щоб Ви отримали свою техніку якомога швидше і за оптимальною вартістю.

 

  • Гарантія та сервісне обслуговування будь-яка одиниця техніки, яку Ви можете купити у нас, має свій офіційний гарантійний талон на 12 місяців. У разі, будь-яких проблем з нормальною працездатністю обладнання наш відділ сервісу постарається вирішити ситуацію, що склалася в максимально короткі терміни.


Навіть якщо професійне обладнання зламалося після гарантійного періоду ми все одно йдемо назустріч клієнту і постараємося допомогти у вирішенні проблеми, що склалася!

 


Всі наші клієнти отримують знижки на наступні покупки – звертайтеся!

 


З повагою Адміністрація магазину харчового обладнання – HotMax

Адреса: м. Полтава, 36008
вул. Ветеринарна, 22
Тел. (067) 530-08-82
(095) 882-02-24

Юр. адреса: м. Київ, 03148
вул. Сім'ї Стешенко, 3