RU | UA
Головна  → Теплове обладнання  → 

Мости теплові


Виробник
  Країна виробник
   Довжина, мм


    Останні відгуки
    • Я купила два моста в кафе. Оба как ни странно работают до сих пор (второй год). Просто до этого у меня были проблемы с такими же, только б/у брала, так теперь я покупаю только новое оборудование, и вам советую
     Света. Мариуполь

    Витривале обладнання для бізнесу. Гарантія 1 рік


    Товаров не найдено

    Купити тепловий міст – завжди гарячі страви на прилавку!    Теплові мости, рівно, як і теплові поверхні, теплові вітрини призначені для збереження в гарячому вигляді найрізноманітніших страв і кондитерських виробів: булочок, пиріжків, піци, котлет, м'ясних і рибних стейків і т.д., а так само для їх вигідної демонстрації потенційним клієнтам. 

     

     

    Теплові мости використовуються в таких закладах як:

     

    • готелі;
    • закусочні;
    • ресторани;
    • столові;
    • буфети;
    • кафе;
    • бари.

     


    Досить компактні габаритні розміри настільних теплових мостів дозволяють встановлювати їх на марміти, теплові столи, на робочій поверхні або безпосередньо на прилавок і барну стійку. У дизайні теплових мостів грамотно поєднується нержавіюча сталь, високоякісний пластик   і скляний купол, який може бути як зігнутої, так і прямокутної форми.  

     


    Продаж теплових мостів, особливості їх конструкції    Теплові мости   також називають кварцовими тепловипромінюючими мостами. Принцип дії такого типу обладнання досить простий: інфрачервоне випромінювання, при впливі на їжу, віддає їй свою теплову енергію, тим самим підтримуючи постійно необхідне значення температури. Ціни на теплові мости різняться в залежності від їх функціональних особливостей і потужності.


    Без сумніву, лідером з виробництва професійних теплових мостів, вважається німецька компанія преміум класу Bartscher . Як правило, всі корпусні елементи теплових мостів виготовляються з харчової нержавіючої сталі. Основна відмінність моделей – це їх габаритні розміри: чим більше довжина теплового моста, тим більша кількість продуктів можна розташувати під ним, таким чином, підвищується продуктивність підприємства. Природно, що чим довше теплової міст, тим більше електроенергії він споживає і тим він дорожчий.


    Ще одним параметром, від якого залежить вибір теплового моста, є широкий діапазон робочих температур, який лежить, як правило, в межах від +30 до + 100С. Температура встановлюється за допомогою механічного поворотного перемикача і підтримується на заданому рівні за допомогою автоматичного термостата. Конструкція деяких теплових мостів передбачає зручну ергономіку: температура для кожного робочого місця може регулюватися незалежно один від одного. Інфрачервоне випромінювання абсолютно безпечно для здоров'я людини. До того ж, теплові мости споживають відносно небагато електроенергії, вони практично безшумні і дуже зручні в експлуатації. Продаж теплових мостів відбувається по рекомендованим цінами виробників.


    завдяки величезному вибору обладнання в нашому каталозі Ви можете без проблем вибрати і купити теплової міст з необхідними параметрами. Доставка теплових мостів можлива як до Києва, так і в будь-яке місто України. Ми даємо гарантію на весь асортимент обладнання терміном 12 місяців. Також фахівці нашого інтернет магазину готові надати повний сервіс і технічне обслуговування обладнання в будь-якому місті України. Телефонуйте.    Адреса: м. Полтава, 36008
    вул. Ветеринарна, 22
    Тел. (067) 530-08-82
    (095) 882-02-24

    Юр. адреса: м. Київ, 03148
    вул. Сім'ї Стешенко, 3