RU | UA
Головна  → 

Теплове обладнання

 

Професійне теплове обладнання для кафе, ресторанів та піцерій

 


Для приготування будь-якої кулінарної страви в таких закладах громадського харчування як: столові, ресторани, кафе, бари необхідна повна або часткова теплова обробка продуктів, а вона неможлива без використання професійного теплового обладнання. В асортименті нашого інтернет магазину представлена техніка більш ніж 60-ти як вітчизняних, так і зарубіжних виробників устаткування для підприємств громадського харчування. Багаторічний досвід роботи консультантів дозволяє допомогти кожному клієнтові в процесі підбору кухонного обладнання та зробити процес вибору простим і зрозумілим.

 


Теплове кухонне обладнання – варимо, смажимо, печемо і підігріваємо продукти швидко і якісно!

 


Пароконвектомати, конвекційні печі, розстоєчні шафи, ротаційні і подові печі – за допомогою даного теплового обладнання Ви можете приготувати великий асортимент хлібобулочних виробів найрізноманітнішої форми і начинки. Ціна на весь асортимент теплової професійної техніки для кухні є рекомендованою офіційними дилерами і заводами виробникам. Це дозволяє Вам купити теплове обладнання за доступною ціною з гарантією і доставкою, як до Києва , так і в будь-яке інше місто на території України.  

 


Сьогодні кожна велика їдальня, як правило, укомплектована таким обладнанням як: газові, індукційні та електричні плити, жарочні поверхні, рисоварки і макароноварки, спинці, фритюрниці та багато іншого обладнання допоможе Вам без проблем приготувати різні кулінарні страви і витратити при цьому мінімум часу. Продаж якісного теплового обладнання для громадського харчування, яке б надійно працювало і дозволяло спростити робочий процес на професійній кухні – ось головне завдання нашого інтернет магазину HotMax!

 


Теплові вітрини, мости та теплові поверхні, марміти – це харчове обладнання, яке дозволяє зберегти приготовані кулінарні страви і хлібобулочні вироби в ідеальному товарному вигляді і вигідно представити відвідувачам піцерії, кафетерію або ресторану.  

 


Теплове обладнання з доставкою і сервісом по всій Україні!

 

Для зручності наших клієнтів ми доставляємо куплене у нас обладнання, як до Києва, так і в будь-яке інше місто на території України. Ми давно співпрацюємо з лідерами ринку вантажоперевезень України - НОВА ПОШТА, Інтайм, Delivery - з їх допомогою ми можемо доставити техніку в найвіддаленіше місто України. Так само ми надаємо послуги сервісного обслуговування теплового обладнання, пуско-налагоджувальні роботи, підключення та установку на вимогу клієнта, вартість послуг обговорюється окремо під час замовлення, звертайтеся, будь ласка, до консультантів.  

 


Телефонуйте нашим консультантам, ми завжди раді допомогти з вибором, підкажемо яке обладнання краще підійде для Ваших умов експлуатації і повсякденної роботи. Адреса: м. Полтава, 36008
вул. Ветеринарна, 22
Тел. (067) 530-08-82
(095) 882-02-24

Юр. адреса: м. Київ, 03148
вул. Сім'ї Стешенко, 3