RU | UA
Головна  → Теплове обладнання  → 

Пароварки


Виробник
Країна виробник
Об"єм, л
Тип управління
Матеріал корпусу
Конвекція
Гриль


Витривале обладнання для бізнесу. Гарантія 1 рік

10 520 грн.
В наявності
  • Виробник: HURAKAN
  • Країна виробник: Китай
  • Об"єм, л: на 5 корзин
  • Тип управління: Механічне
  • Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
  • Конвекція: ні
  • Гриль: ні

Купити промислову пароварку – максимум користі, мінімум зусиль, доступна ціна!

 


На сьогоднішній день пароварки активно використовуються в місцях громадського харчування для приготування різних м'ясних і овочевих, страв з рису, тіста та ін. Їжа, приготована на пару, не тільки дуже корисна, тому що щадний режим приготування на пару дозволяє зберегти максимум корисних речовин і вітамінів, але і смачна. У нашому інтернет магазині продаж пароварок відбувається по рекомендованим цінами заводів-виробників. 

 

 

У нас Ви можете купити парову піч або промислову пароварку для закусочної, ресторану, їдальні, кафе, буфети, бари та інших закладів харчової промисловості.
Професійні пароварки відрізняються від пристроїв для домашнього використання цілим рядом дуже важливих характеристик. Як матеріал для виготовлення пароварок використовується нержавіюча сталь харчових марок, що забезпечує дотримання всіх санітарно-гігієнічних норм і правил, а також полегшує догляд за апаратом. Промислова пароварка більш містка, ніж моделі, що використовуються на домашній кухні. Залежно від виробника, місткість парових печей може становити від 2 до 8 кг сировини. Настільні пароварки відрізняються високою потужністю і, як наслідок, - гарною продуктивністю. 


Продаж парових печей, конструкція і оснащення пароварок


Пароварки мають міцну надійну конструкцію, розраховану на безперебійну роботу протягом тривалого робочого циклу в закладах громадського харчування. Практично всі сучасні моделі, в незалежності від виробника, оснащуються термостатом, що підтримує необхідну температуру в робочій камері, тим самим дотримуючись точну рецептуру страв. 


Ціна пароварок  залежить від їх функціональності, тобто, наявності тієї чи іншої функції, а також можливості програмування рецептів приготування. Як правило, всі пароварки оснащуються режимом приготування страв на пару, грилем і комбінованим режимом. Відповідно, споживана потужність буде залежати від обраного типу роботи. 


Для зручності роботи з пристроєм в пам'яті електронного блоку виробником вбудовуються кілька програм-рецептів, які можна змінювати або додавати нові, на свій розсуд. Завдяки зручному дисплею, яким оснащуються практично всі сучасні моделі, оператор стежить за температурою в робочій камері і рівнем води в спеціальному резервуарі. Пароварка стане відмінним рішенням для невеликих закладів громадського харчування в умовах, коли необхідно приготувати або розігріти невелику кількість страви, при цьому, не включаючи більш енергоємні апарати. 

Купити пароварку в нашому інтернет магазині досить просто – варто лише подзвонити по одному з контактних номерів телефону та залишити консультанту магазину заявку на придбання. Доставка виконується як до Києва, так і в будь-яке інше місто України. Гарантія на будь-яку модель парової печі становить 12 місяців. Також ми надаємо повний сервіс та обслуговування теплового обладнання по всій Україні. Телефонуйте!Цены на Пароварки

Модель: Цена:
Пароварка HURAKAN HKN-DS1 10520 грн.
Адреса: м. Полтава, 36008
вул. Ветеринарна, 22
Тел. (067) 530-08-82
(066) 223-70-43

Юр. адреса: м. Київ, 03148
вул. Сім'ї Стешенко, 3