RU | UA

Про магазин

Ми пишаємося своїми клієнтами

 

Відгуки клієнтів

 

Великі клієнти

 

 

HotMax - це сучасний Інтернет-магазин з продажу технологічного обладнання   для підприємств громадського харчування. Основний акцент в нашій роботі ми робимо на високій якості сервісу для всіх наших клієнтів. Ми завжди допоможемо Вам з правильним вибором, підберемо і порадимо оптимальний варіант, ми візьмемо на себе всі турботи (можливо навіть матеріальні) з доставки та сервісу обладнання, його гарантійного та післягарантійного обслуговування. І все це для жителів всіх населених пунктів України!Чому працювати з нами вигідно?

 


Активно розвиваючись і впроваджуючи найсучасніші сервіси, ми завжди орієнтуємося на своїх покупців. Тому в основу нашої політики лягли 3 правила , які виходять з потреб наших клієнтів:


Зручність покупки . Кожен день ми намагаємося зробити все, щоб купувати технологічне обладнання в нашому магазині було зручно і приємно: ми працюємо над розширенням асортименту, намагаємося тримати вигідні ціни на обладнання, в найкоротші терміни організовуємо доставку в будь-який населений пункт України. І головне, ми намагаємося, щоб кожен клієнт залишився задоволений покупкою – адже це основа будь-якого бізнесу!

 


Турбота після покупки . Купівля зроблена і можна забути про клієнта? Це не про нас! Саме після покупки і починається наша робота з клієнтами. Компетентна допомога по установці і експлуатації, сервісне і гарантійне обслуговування, наступні знижки та лояльні умови продажу – все це чекає кожного нашого клієнта після здійснення покупки. Ми подбаємо про Вас, в якому б населеному пункті України Ви б не знаходилися! Ми маємо договори з сервісними компаніями по всій Україні і можемо запропонувати всім нашим клієнтам оперативну допомогу в складних ситуаціях.

 


Особливе ставлення до складних ситуацій . Керівництво магазину HotMax особливу увагу приділяє складним і форс-мажорним ситуаціям. Адже немає сенсу заперечувати наявність складних і часом конфліктних ситуацій між магазином, службами доставки, сервісними службами і клієнтом. Ми всіма силами намагаємося зменшити кількість таких ситуацій, але навіть якщо вони трапилися, ми зробимо все можливе, щоб наш клієнт залишився задоволений.

 

 
Наші сертифікати

 

 


Нас обрали багато підприємств громадського харчування як надійного партнера і ми цінуємо це!

Адреса: м. Полтава, 36008
вул. Ветеринарна, 22
Тел. (067) 530-08-82
(066) 223-70-43

Юр. адреса: м. Київ, 03148
вул. Сім'ї Стешенко, 3