RU | UA
Головна  → Обладнання для фаст-фуду  → 

Прес-печі для коно-піци


Виробник
Країна виробник
Тип підключення
Кількість форм-конусів, шт
  • 1 (1)
Продуктивність, конус/год


Витривале обладнання для бізнесу. Гарантія 1 рік

20 672 грн.
Під замовлення
  • Виробник: Кий-В
  • Країна виробник: Україна
  • Кількість форм-конусів, шт: 1
  • Продуктивність, конус/год: 60
  • Тип підключення: 220В

Купити обладнання для коно-піци – готуємо смачну новинку!Фаст-фуд міцно увійшов в наше життя, виробники вже не знають, чим можна здивувати сучасне суспільство споживачів. Уже сьогодні на вулицях мегаполісів можна побачити не тільки кіоски з звичною нам піцою, хот-догами або шаурмою, але і з такою новою стравою, як коно-піца, або як її ще називають - піца в стаканчику, піца-парасолька, ріжки з наповнювачами.

Якщо стандартна піца не є фаст-фудом як таким, тому що передбачає вживання її за столом, то конопіццу можна вживати прямо на ходу, що дуже вигідно для вуличної торгівлі. Ця страва являє собою випечений конус з начинкою. Можна сміливо експериментувати з різними начинками – як солодкими, так і солоними.

Щоб виготовити коно-піцу використовується спеціальне промислове обладнання – преси для формування конуса зі спеціальною піччю. Існують автоматичні і ручні апарати конопіцци. Перший тип оснащений автоматичним опусканням і підйомом верхньої робочої поверхні, автоматичним регулюванням температури, таймером, регулюванням товщини коржа, системою охолодження.


Принцип роботи, матеріали виготовлення пресів для коно-піци


Обладнання коно-піци дозволяє виготовляти конуси з тіста, після чого відразу ж їх ставити на випічку. На виході вже є готова форма, яку необхідно тільки лише наповнити потрібною начинкою. У більшості сучасних моделей час випічки одного стаканчика становить близько 1-1,5 хв. в залежності від розміру конуса і його рецептури.


Корпусні деталі виготовляються з нержавіючої сталі, що обумовлює високу надійність і довговічність печі-преса. Все деталі що формують конус мають тефлонове покриття що повністю виключає пригорання виробу. Нагріваючі елементи, вбудовані у верхній і нижній частинах робочої поверхні, забезпечують швидке рівномірне випікання. Незалежне регулювання температури верхньої і нижньої форми дозволяє швидко налаштувати необхідний режим роботи.

Коно-піца

Основним параметром таких професійних печей є їх продуктивність, яка залежить від кількості форм конусів та їх розмірів. Модель початкового рівня має одну форму, великогабаритна – дванадцять. Лідером з виробництва такого обладнання є італійські компанії, але вітчизняні виробники успішно конкурують з іменитими закордонними брендами (РОСС, КИЙ-В).

У нашому інтернет магазині Ви можете легкокупити обладнання коно-піци з доставкою як до Києва, так і в будь-яке інше місто на території України. Також ми надаємо повний сервіс харчового обладнання за викликом клієнта. Гарантія на весь перелік технологічного обладнання фаст-фуд промисловості становить 12 місяців. Продаж якісного обладнання для фаст-фуду - основне завдання нашого інтернет магазину!Цены на Пресс-печи для коно-пиццы

Модель: Цена:
Печь-пресс коно-пицца КП-150 20672 грн.
Адреса: м. Полтава, 36008
вул. Ветеринарна, 22
Тел. (067) 530-08-82
(066) 223-70-43

Юр. адреса: м. Київ, 03148
вул. Сім'ї Стешенко, 3