RU | UA
Головна  → 

Обладнання для фаст-фуду

Обладнання для фаст фуду – все для вуличної торгівлі та закладів швидкого харчування!


Пропонуємо Вашій увазі широкий асортимент обладнання для вуличної торгівлі з доставкою, як в місто Київ, так і в будь-яке інше місто України. У літній період великою популярністю користуються такі кулінарні страви швидкого приготування: шаурма, шашлик, млинці з різноманітною начинкою, картопля фрі, попкорн, хот-доги, чебуреки і багато іншого. Приготування перерахованих вище продуктів неможливо без використання професійного харчового обладнання для фаст-фуду.


Від якості виготовлення і надійності роботи кожної окремої взятої одиниці техніки залежить якість і швидкість обслуговування відвідувачів. Тому основні частини і корпусні деталі більшості обладнання виготовляють з нержавіючої або оцинкованої сталі. Деякі деталі конструкції можуть бути виготовлені з ударостійкого ABS пластику.


Види обладнання фаст-фуд промисловості


В нашому інтернет магазині представлений великий асортимент теплового обладнання для вуличної торгівлі. У нас Ви знайдете: вафельниці для приготування ароматних вафель з різною начинкою, притискні контактні грилі для підсмажування бутербродів і тостів, фритюрниці для картоплі фрі, апарати для хот-догів, грилі-тостери, обладнання для бургерної та багато іншого. Для теплової обробки м'яса, птиці та риби ми пропонуємо широкий вибір шашличниць, апаратів CornDog за допомогою яких Ви отримаєте відмінні сосиски в тісті, грилі для запікання курей, сосисковарки і т.д.


Обладнання для фаст-фуду вважається самим швидко окупаємим, це пов'язано з великою популярністю кулінарних страв, які вони дозволяють приготувати для швидко розвиваючої галузі харчування. Повсюдна продаж різних гарячих тостів і бутербродів, хот-догів, шаурми і т.д. позитивно впливає на відкриття малого бізнесу в сфері харчування. Для успішного розвитку даного дрібного бізнесу необхідно лише знайти місце в місті з великою прохідністю людей і готувати при цьому смачні і незвичайні страви, які можна їсти прямо по дорозі, не зупиняючись надовго. При цьому ціна повинна бути прийнятною для кожної людини, інакше клієнтами Вашої точки будуть ставати лише поодиноких перехожі.


Чому варто купити обладнання для фаст-фуду в нашій компанії?


Одними з головних переваг нашої компанії є доступна вартість на товари, яка є рекомендованою заводами виробниками, а також доставка обладнання, як до Києва, так і в будь-який інший населений пункт України. У нашому каталозі Ви знайдете техніку більш ніж 60-ти вітчизняних та європейських фірм виробників. Все обладнання сертифіковане і має необхідні супровідні документи і повні інструкції по експлуатації. Великий вибір обладнання дозволяє нам укомплектувати виробництво будь-якого масштабу від дрібного бізнесу з приготування хот-догів і шаурми до промислових пекарень і заводів.


Також ми надаємо послуги сервісного обслуговування та налагодження професійного обладнання на вимогу клієнта в будь-якому місті України. У разі необхідності надання сервісу, до Вас виїжджає майстер і проводить діагностику, налаштування або ремонт. Всі наші клієнти отримують приємні знижки і бонуси на наступні покупки. Консультанти в телефонному режимі завжди готові допомогти з підбором необхідного обладнання, дати корисні рекомендації та поради по експлуатації того чи іншого обладнання.


Адреса: м. Полтава, 36008
вул. Ветеринарна, 22
Тел. (067) 530-08-82
(066) 223-70-43

Юр. адреса: м. Київ, 03148
вул. Сім'ї Стешенко, 3