Купити професійний фаршеміс – отримати незамінного помічника на кухні!
У харчовому виробництві часто виникає необхідність перемішування різних продуктів до однорідної консистенції, від цього буде залежати якість вже готової страви. У таких випадках незамінним обладнанням на професійній кухні буде фаршеміс.
Фаршемісильні машини використовуються в таких закладах харчової промисловості:
- М'ясні цехи;
- Ресторани;
- Їдальні;
- Піцерії;
- Магазини;
- Кафе;
- Бари.
Фаршеміс використовується для перемішування м'ясного або рибного фаршу, овочевих сумішей, сиру, інших продуктів харчування до однорідної консистенції. Такий тип обладнання дуже популярний при виготовленні м'ясних виробів (ковбас, сосисок, м'ясних хлібів, при посолі м'яса шматками до 500гр).
Конструкції фаршемісів, принцип роботи фаршемісу
Головними складовими професійних фаршемішалок є діжа, мішальний механізм, кришка. Діжа– це чаша з нержавіючої сталі, в якій здійснюється процес замісу. Вона з'єднується з місильним агрегатом. Рівномірне змішування всіх інгредієнтів фаршу забезпечується завдяки продуманій конструкції апарату. Сам процес відбувається за допомогою роботи місильних шнеків.Керування фаршемішалкою максимально просте і зручне: на корпусі знаходиться магнітний пускач і кнопка «Старт-Стоп», за допомогою якої і проходить процес включення і виключення електродвигуна.
Всі промислові фаршемішалки умовно діляться на відкриті і закриті (або вакуумні). Перевага закритих апаратів полягає в тому, що при використанні вакууму досягається найкраща структура м'ясних ковбасних виробів, фарш на виході більш високої щільності, однорідного кольору і тривалого терміну зберігання вироби.
Фаршемішалки діляться по типу пристроїв перемішування:
- Лопатеві. Вони більш інтенсивно впливають на перемішувані продукти, прекрасно підходять для приготування шинки, перемішування фаршу, напівкопчених або сирокопчених ковбас. Найвідоміші європейські виробники (Sirman, Fimar) якраз займаються випуском лопатевих мішалок;
- Мішалки спірального типу використовуються для виробництва щільних густих виробів, перемішування крупнофракціонних виробів. Такі фаршемішалки застосовуються при створенні сосисочного фаршу або фаршу варених ковбас;
- Шнекові фаршемішалки застосовують для більш ретельного перемішування м'ясних сумішей;
- Z-образні агрегати застосовуються для перемішування більш складних, «важких» фаршів, ціна на такі моделі вище.
При виборі тієї чи іншої моделі слід звертати увагу на наступні параметри:
- Потужність. Цей параметр визначає продуктивність фаршемішалки. В середньому споживана потужність таких апаратів складає 1,3-2кВт.;
- Обсяг діжі. Фаршемішалки від різних виробників випускають з об'ємом завантажувального контейнера від 50 до 250л.;
- Якість механізму для перемішування;
- Наявність додаткових функцій.
Продаж якісного технологічного обладнання – основна місія інтернет-магазину HotMax! Консультанти з радістю допоможуть Вам з вибором необхідної моделі фаршемішалки яку Ви можете купити з доставкою як в місто Київ так і в будь-яке інше місто України. Гарантія на весь перелік обладнання становить 12 місяців. Ми надаємо послуги сервісного технічного обслуговування харчового обладнання. Телефонуйте!