RU | UA
Головна  → 

Електромеханічне

 

 

Механічне та електромеханічне обладнання для харчової промисловості

 

 

Пропонуємо Вашій увазі широкий асортимент харчового обладнання від провідних виробників України і Європи для механічної обробки продуктів. Використання професійної техніки дозволяє в кілька разів спростити і прискорити рутинний процес очищення, нарізки, перемішування продуктів харчування. Так само одним з великих плюсів у використанні електромеханічного обладнання є швидкість переробки продуктів. У разі якщо у Вас ресторан, кафе, їдальня або піцерія з великим потоком клієнтів кухаря зможуть готувати більше і швидше тим самим обслуговувати більшу кількість відвідувачів одночасно.

 


Вибираємо механічне обладнання правильно!

 


Для правильного підбору електромеханічного обладнання необхідно оцінити приблизну кількість переробляємого продукту. А також закласти якийсь запас на розширення виробництва і масштабів переробки, щоб в майбутньому не довелося докуповувати ще одну таку ж модель. З усіх питань підбору механічного та технологічного обладнання Ви можете звертатися до наших консультантів, вони з радістю допоможуть вибрати оптимальне обладнання, як з точки зору ефективності, так і Ваших фінансових можливостей.

 

 

Широкий асортимент представлений більш ніж 60-ма виробниками якісного професійного обладнання для харчової промисловості. Як правило, вітчизняна техніка має більш демократичний дизайн і мінімум необхідних функцій, але при цьому володіє підвищеною працездатністю в наших суворих умовах. Європейські ж моделі промислового електромеханічного обладнання , як правило, мають витончений дизайн, велика кількість різних функцій і режимів роботи, за які відповідно приходиться платити більше тому, ціна на такі моделі професійного обладнання закордонного виробництва, трохи вище.

 


Основні види електромеханічного обладнання

 


Для нарізки, подрібнення і очищення продуктів харчування використовуються: гастрономічні пилки, слайсери, куттери, подрібнювачі, овочерізки і овочечистка, хліборізки і багато іншого. Як правило, у даного обладнання корпус і ріжучі частини виготовлені з нержавіючої сталі, яка не вступає в реакцію з переробленим продуктом. Нанесення спеціальних покриттів дозволяє легше нарізати сири та інші м'які продукти, наприклад диски слайсерів покривають тефлоном, м'які сорти сиру набагато менше прилипають до такого покриття.

 


Для приготування тіста, перемішування і подальшої роботи з ним використовують: планетарні міксери, тістоміси, тістодільники, тістоокруглювачі і багато іншого. Так як робота з тістом вимагає значних зусиль, для перемішування використовуються масивні гаки з великим запасом міцності. Деталі корпусу виготовляються, як правило, з міцного пластику високої якості. Деталі, які контактують з продуктом харчування, виготовлені з нержавіючої сталі і алюмінію. 

 


Фаршемішалки дозволяють спростити роботу кухарю і переробляти одночасно велику кількість м'ясного фаршу. Знищувачі комах будуть стояти на варті Вашого закладу, і захищати відвідувачів від докучливих мух, комарів і різних мошок. При цьому дане промислове обладнання повністю безпечно для людини.  

 


Вартість на весь перелік механічного обладнання в нашому інтернет магазині є рекомендованою від заводів виробників і офіційних дилерів європейських заводів. Це дозволяє нам продавати обладнання за доступною ціною для кінцевого споживача. Якщо Ви є нашим постійним клієнтом, то Ви можете купити обладнання для харчової промисловості зі знижкою, також ми часто проводимо різні акції - стежте за сайтом щоб не прогавити свій шанс! Продаж електромеханічного обладнання з доставкою, як до Києва, так і в будь-який інший місто України - основні завдання в роботі нашого інтернет магазину. Ми працюємо з лідерами ринку вантажоперевезень, це дозволяє нам гарантувати мінімальні терміни перевезення і низьку вартість доставки.  


Адреса: м. Полтава, 36008
вул. Ветеринарна, 22
Тел. (067) 530-08-82
(095) 882-02-24

Юр. адреса: м. Київ, 03148
вул. Сім'ї Стешенко, 3