RU | UA
Головна  → 

Посудомийне

 

Посудомийне обладнання – швидке і якісне миття посуду на виробництві!

 

 

Обладнання для миття посуду – невід'ємна частина технологічного обладнання для професійної кухні бару, ресторану, кафе або піцерії. Чистий посуд це в першу чергу суворе дотримання санітарних норм і правил, у другу чергу це запорука лояльного ставлення відвідувачів Вашого закладу. Адже нікому не захочеться, їсти або пити з посуду, який вимитий неякісно і має залишки їжі на поверхні. В такому випадку Вам ніколи не завоювати довіри і позитивного ставлення клієнтів.  

 


Кожен ресторатор, який переходить від системи ручного миття посуду до автоматизованих машин, дивується високій якості миття. Вручну просто фізично неможливо вимити посуд настільки якісно і швидко як це зробить професійна посудомийна машина. Так само важливим є факт економії води і миючих засобів в разі використання промислових машин для миття посуду і склянок. Дане обладнання для ресторанів дозволяє прискорити процес обслуговування клієнтів.

 


Обладнання для миття посуду і склянок – відмінна якість і доступна ціна!

 


Перше що бачить перед собою відвідувач будь-якого бару, ресторану або кафетерію це посуд і столові прилади, бездоганна чистота яких лише позитивно позначиться на перше враження про заклад. Якщо ж посуд, стакани та келихи такими не є, можете, не сподівається на прихильність відвідувачів в майбутньому. Навіть якщо у Вас буде неймовірно смачна кухня та найвишуканіші страви, їсти все це з неякісно вимитого посуду нікому не завдасть особливого задоволення.  

 


На сьогоднішній день поширеними є моделі посудомийних машин з продуктивністю від 300 до 500 тарілок. Вартість даних моделей починається від 15000 гривень, що є в принципі прийнятною ціною навіть для невеликого ресторану або кафетерію. Витрата води складає в середньому 2-3 літри на цикл – людина не здатна вимити посуд таким малою кількістю води до ідеального стану. Дозатори мийного засобу дозволяють економити на витратних матеріалах. У нашому каталозі представлено посудомийне обладнання від виробників з Македонії, Туреччини, Італії, Іспанії.  


Природно, що великогабаритне і стаціонарне обладнання, наприклад, обробний стіл, все одно доведеться мити вручну - тут можуть допомогти тільки скребок і мочалка.

 


Обладнання для стерилізації ножів – завжди чисті ножі на професійній кухні!

 


Ніж – прилад, який на будь-якій кухні використовується найчастіше. У будь-яких закладах харчової промисловості існує велика ймовірність поширення різних інфекцій і грибків, які можуть випадково потрапити на обробний стіл разом з продуктами. Проблема стерилізації ножів стоїть дуже гостро, необхідно постійно стежити за тим, щоб ножі залишалися чистими і з найменшою вірогідністю могли поширювати по кухні різні бактерії.  

 


Для стерилізації ножів в барах, ресторанах і кафетеріях використовуються спеціальні пристрої з кип'яченою водою або вбудовані ультрафіолетові лампи які вбивають майже всі можливі віруси і бактерії. Перед тим як купити стерилізатор варто визначитися точно з довжиною найбільшого ножа, інакше він може просто не зайти до кінця в ємність для очищення. Настінне кріплення більшості моделей дозволяє економно використовувати приміщення професійної кухні. У моделях з киплячою водою необхідне підведення води і зливу в каналізаційну систему. Також вони, як правило, трохи більші за габаритами, ніж їх брати з ультрафіолетовим принципом очищення. 

 

 

Пральне обладнання – перемо і сушимо в великих масштабах!

 


Чиста і добре випрасувана постільна білизна є одним з найважливіших моментів в обслуговуванні клієнтів готелів, оздоровчих пансіонатів і санаторіїв. Наш інтернет магазин пропонує широкий асортимент прального обладнання: пральні та сушильні машини від кращих європейських виробників. Пральні машини розраховані на прання великого обсягу білизни, що дає можливість, наприклад, одночасно підготувати кілька номерів готелю до заїзду відвідувачів.

Великий набір програм автоматичного прання полегшує щоденне використання обладнання і робить процес прання більш комфортним. Сушильні машини будуть ідеальним варіантом для швидкої просушки великої кількості білизни, яка потрібна для використання в короткі терміни. Так само якщо у Вас просто фізично немає великого простору для вивішування випрану білизни, то сушильна машина буде дуже корисним придбанням. Різні програми і режими підготують білизну в тому стані, який Вам необхідний.


Продаж посудомийного і прального обладнання здійснюється з можливістю доставки, як в місто Київ, так і в будь-який інший населений пункт України. Також в перелік наших послуг входить сервісне обслуговування обладнання на вимогу клієнта. У разі підключення, встановлення та обслуговування великих партій до Вас виїжджає майстер за вказаною адресою. Все обладнання сертифіковане і поставляється з офіційною гарантією. 


Адреса: м. Полтава, 36008
вул. Ветеринарна, 22
Тел. (067) 530-08-82
(095) 882-02-24

Юр. адреса: м. Київ, 03148
вул. Сім'ї Стешенко, 3